Muszki –jak toto nałożyć? Część II
8.jpg

Jeśli wybrałyście jednak „wersję dla zawodowców”, zalecamy jednak nauczyć się wiązania muszek samodzielnie.

Ok, jakiś „spec” może wywiązać Wam muszkę idealną, choćby w ślubnym salonie. Ale wiadomo, tu nasz dorosły sześciolatek ją ruszy, tu poprawi, i... nagle jakiekolwiek poprawki będą już totalnie bez sensu. Jedyna metoda to rozwiązać „toto” i zrobić węzeł zupełnie od nowa.

Jak pisaliśmy, tylko mniej niż 1% facetów DEKLARUJE, że potrafi samodzielnie zawiązać muszkę... więc na wielką pomoc nie macie co liczyć.

Już lepiej mieć zawał – jest większe prawdopodobieństwo, że na sali znajdzie się lekarz, ratownik medyczny, albo choć ktoś po solidnym kursie pierwszej pomocy, niż ktoś kto potrafi z powrotem zawiązać „toto” w sposób prawidłowy.

Czy jest to łatwe... w porównaniu z przygotowaniem Waszej ślubnej fryzury i wyborem sukni – to banał... ale nie licz, że on to opanuje sam z siebie. Dla bezpieczeństwa lepiej samej wiedzieć, jak to zrobić, nawet jeśli trochę czasu na próby trzeba poświęcić.

Sposób zawiązania podstawowego węzła przedstawiamy powyżej.

Pamiętaj – choć my na swoje potrzeby zdecydowanie wybieramy wygodę muszek nie wymagających wiązania, to Zuzzo może przygotować dla Ciebie także i muszki do wywiązania samodzielnego z najlepszych włoskich materiałów – tylko daj nam znać – zapraszamy do kontaktu – hasło

wywoławcze: „Żaklina pomóż”. :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.