O nas

NAPĘDZAMY WYOBRAŹNIĄ Cześć, 

Tu Żaklina i Rafał - bardzo nam miło! Nie będziemy pisać korpomową o tym, ile wysiłku i pasji wkładamy w nasze produkty, ponieważ wierzymy, że każdy producent, który sygnuje produkty czy usługi swoim nazwiskiem wkłada w to całe serce, tak jak i my.  

Założyliśmy Zuzzo z myślą o rzeczach, które sami chcieliśmy ubrać, a których brakowało nam na rynku. Potrzeby nasze i naszych przyjaciół przerodziły się w pomysł na stworzenie firmy, która będzie rozwiązaniem dla innych, myślących jak my. Nasz asortyment na pierwszy rzut może wydawać się skierowany do mężczyzn, ale nasze produkty tworzymy z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach - czego dowodem niech będą zdjęcia. Kieruje nami motto: wszystko jest dla ludzi :)  

Uwielbiamy wszystkie nasze produkty, ale pomysł, z którego jesteśmy najbardziej dumni, to ręcznie wykonane muszki z niepowtarzalnych, naturalnych piór. W każdy projekt włożyliśmy mnóstwo serca i każdy z nich jest dla nas na tyle ważny, że nadaliśmy mu indywidualne imię i postanowiliśmy podzielić się z Wami inspiracjami, które stały za jego stworzeniem. Skąd pochodzą nasze pomysły przeczytasz na stronie każdej z muszek. Poznając naszą inspirację przy ich tworzeniu, lepiej zrozumiesz, która z nich jest stworzona własnie dla Ciebie! :)


NASZA MISJA 

Wierzymy, że poczucie humoru i luz w połączeniu z nietypowym desingiem oraz kreatywnym sposobem na wykorzystanie niecodziennych materiałów potrafią sprawić, że stworzymy nową odsłonę tradycyjnych schematów. Wierzymy, że w tradycyjne produkty można wlać zupełnie nowy kolor. Naszą misją jest wprowadzenie w wyjątkowe momenty w życiu, nowych, wspaniałych produktów, a w ten sposób chcemy przekazać innym trochę koloru, dobrego humoru oraz poczucia wyjątkowości.                 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.